До рейтингу найбагатших українців увійшли двоє запоріжців

Видання «Новое время» опубліковало рейтинг найбагатших українців. До переліку зі ста бізнесменів увійшли двоє запоріжців – власник алкогольного виробництва Євген Черняк та Вячеслав Богуслаєв, президент підприємства «Мотор Січ».

Про це йдеться у публікації “НВ”. 

Статки Євгена Черняка видання оцінило у 190 мільйонів доларів. При цьому, за підрахунками експертів, 2020 року капітал Черняка зменшився на 19% у порівнянні з попереднім роком. Черняк посідає 40 місце в рейтингу.

Вячеслав Богуслаев за підрахунками «НВ» є власником капіталу у 178 мільйонів доларів. Його статки також скоротилися – на 18% у порівнянні з минулим роком. Богуслаєв знаходитьсяна 45 місці у рейтингу .

Перше місце традиційно посідає Рінат Ахметов, у якого 6,6 мільярда доларів. Він значно випередив Віктора Пінчука та Петра Порошенка, що посідають друге та третє місця з капіталом  2,4 та 1,5 мільярда доларів відповідно.

Водночас компанія «Метінвест» Ріната Ахметова цьогоріч зменшила прибуток вдвічі. У Запоріжжі корпорації належать завод «Запоріжсталь», “Запоріжвогнетрив”, “Запоріжкокс”. Також «Запоріжсталі» належить частка “Запорізького залізнорудного комбінату”.

Читайте також: У Запоріжжі встановлять пам’ятник захисникам України