• 13 Тра /2021
  • UA | RU

COVID-2019. Закупівлі

Олександрівська райадміністрація Запоріжжя закупила майже 8000 медичних масок

Олександрівська районна адміністрація Запорізької міськради закупила медичні маски, рукавички, захисні екрани та костюми. На них витратили 60 115 гривень. 

Про це повідомляється в електронній системі  “Prozorro”.

Договір на постачання уклали з ТОВ “Всеукраїнський центр “ЮА”. Підприємство мало передати адміністрації 7850 захисних масок, 2850 рукавичок, 100 пластикових захисних екранів та 6 костюмів. Загальна вартість поставки цих товарів становить 60115 гривень.

Ціна однієї маски за договором склала 3,80 гривні. У той час оптові ціни на маски, що пропонуються на онлайн-майданчиках, коливаються від 1,5 до 4 гривень.

ТОВ «Всеукраїнський центр «ЮА» було створене 2016 року. До травня 2019 року воно мало іншу назву – “Всеукраїнський центр іноземних мов “ЮА” та надавало послуги перекладу. 2019 року підприємство змінило назву та вид дільності – на неспеціалізовану оптову торгівлю. Наразі його власником зазначений Антон Філь. Його повний тезко раніше значився адвокатом. 

Останні допорогові закупівлі на постачання засобів захисту та антисептиків Олександрівська райадміністрація також провела з ТОВ «Всеукраїнський центр «ЮА».

Читайте також: Пологівський район Запорізької області увійшов до «червоної» зони епіднебезпеки

 

Комментувати