Пішохідну зону у центрі Запоріжжя добудує фірма з кримінальним шлейфом

Дніпровська райадміністрація Запоріжжя замовляє додаткові роботи з капітального ремонту пішохідної частини проспекту Металургів. На ці роботи витратять 450 тисяч гривень. Їх буде виконувати ТОВ “Статусбудінжиніринг”, стосовно якого поліція вже другий рік розслідує кримінальну справу про підробку документів.

Дані про закупівлю опубліковані в системі “Prozorro”.

Зокрема, райадміністрація повідомила, що у квітні 2020 року уклала договір з ТОВ “Статусбудінжиніринг” на виконання капітального ремонту пішохідної частини пр. Металургів – від вул. Незалежної України до мосту, з благоустроєм прилеглої території. Тоді вартість закупівлі склала 4,68 мільйона гривень. Цей договір було виконано у повному обсязі, – йдеться у документах. Утім, виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника.

Наразі з ТОВ “Статусбудінжиніринг” готуються підписати ще одну угоду на виконання додаткових робіт з ремонту пішохідної зони. Ці роботи повинні провести до 15 грудня 2020 року, а їх вартість складає  450,1 тисячі гривень.

Із судових рішень відомо, що поліція вже другий рік розслідує кримінальну справу, у якій фігурує вказана фірма.

Справа стосується підробки документів. Зокрема, ще 2018 року Хортицька райадміністрація Запоріжжя уклала низку договорів з ТОВ “Статусбудінжиніринг” щодо робіт з будівництва тротуару. За даними слідства, посадові особи ТОВ «Статусбудінжиніринг» переказували отримані бюджетні кошти на рахунки іншого підприємства, ТОВ «ВОРКТЕР». Офіційною – за виконання робіт по укладанню плитки.

З’ясувалось, що на ТОВ «ВОРКТЕР», окрім директора, працевлаштованих осіб не було. Сам директор пояснив, що керівником його оформили без його згоди, обманним шляхом. Мети здійснення господарської діяльності він ніколи не мав, ніколи не укладав ніяких договорів та нікому не поручав робити це від його імені. Товари, роботи та послуги на адресу підприємств-контрагентів не постачав, грошовими коштами, які поступали на розрахункові рахунки ТОВ «ВОРКТЕР» не розпоряджувався.

Таким чином у слідства виникли підстави вважати, що в документи, які підтверджують якість та об’єм виконаних робіт по укладанню тротуарної плитки в Хортицькому районі Запоріжжя, внесено завідомо неправдиві відомості, – йдеться у матеріалах справи. Наразі із судових рішень відомо, що розслідування у цій справі триває.

Читайте також: У Запоріжжі суд поновив на посаді люстрованого чиновника

“Запорізький проект розслідувань” – це незалежний проєкт аналітики та розслідувань про життя Запоріжжя. Ви можете допомогти нам створити більше публікацій, зробивши грошовий переказ.

Підтримати проєкт