В Запорізькій області вже відомі п’ятеро новообраних міських голів

З-поміж 14 міських громад Запорізької області вже оголосили переможців у п’яти. Міста Приморськ, Дніпрорудне та Токмак очолять кандидати, що висувалися від “Опозиційної платформи-За життя”.

Дані публікує Центральна виборча комісія.

Приморськ очолить Олександр Кошелевич, який балотувався від ОПЗЖ. Він отримав 27,19% голосів виборців та переміг висуваницю від «Слуги Народу» Ганну Долговську, а також діючу очільницю міста Олену Божкову.

У Дніпрорудному Євгеній Матвєєв, також кандидат від ОПЗЖ, майже на 3% випередив діючого мера Юрія Коробова. Загалом Матвєєв отримав 42,74% голосів виборців і тепер очолить місто.

У Токмаку очільником міста став діючий мер Ігор Котелевський, який так само балотувався від ОПЗЖ. Він переміг, отримавши 27,47% голосів виборців. У перегонах обійшов Ольгу Конопську, яка висувалася від «Слуги Народу» та отримала 17,67% голосів.

Вільнянськ віддав більшість голосів чинній міській голові Наталії Мусієнко, яка перемогла екснардепа Вадима Кривохатька. Мусієнко йшла за самовисуванням та отримала 51,85% голосів. Кривохатько, що йшов від “Партії зелених”, одержав 48,15% голосів. Більше на посаду мера цього міста ніхто не висувався. 

Мелітополь очолить Іван Федоров. Нині він є першим заступником голови Запорізької ОДА. Федоров балотувався від партії «Команда Сергія Мінька» – це колишній міський голова Мелітополя. На виборах Іван Федоров значно випередив кандидата від ОПЗЖ Павла Маслова: 59,6% проти 16,7% голосів виборців.

Читайте також: Запорізька область знаходиться на 20-му місці серед регіонів за явкою виборців, – ЦВК