Токмацький відділ освіти замовляє страхування 800 осіб від COVID-19

Відділ освіти Токмацької міської ради провів тендер на страхування 800 осіб на випадок інфікування COVID-19. В умовах тендеру йдеться про те, що у випадку діагностування захворювання та надання меддопомоги застрахована  особа має отримати 10 500 гривень.

Відповідна інформація опублікована в системі закупівель “Prozorro”.

Вартість страхування 800 осіб склала 64 тисячі гривень, тобто кожного застрахують за 80 гривень. Послуги страхування надасть ПАТ “Національна акціонерна страхова компанія “Оранта”, з якою наразі готуються укласти угоду. 

У той же час КНП «Токмацький центр первинної медико-санітарної допомоги» замовив страхування 89 осіб за 9256 гривень – 104 гривні за особу. Тут тендер виграло ТОВ «Страхова компанія «Ю. ЕС. АЙ».

У сусідньому Мелітополі КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» застрахувало 76 працівників за 33 820 гривень. Тобто, страховий внесок на кожного становитиме 445 гривень. Страхова виплата складе 20 тисяч гривень. Переможцем цього тендеру стала «Страхова компанія «Місто», що до цього вигравала свої найбільші тендери у Вінниці.

Читайте також: Олександрівська райадміністрація Запоріжжя закупила майже 8000 медичних масок