• 02 Бер /2021
  • UA | RU

Новини

В центрі Запоріжжя пропонують створити пішохідну вулицю на кшталт Дерибасівської

На сайті Запорізької міської ради запоріжани зареєстрували петицію про створення на проспекті Маяковського пішохідної вулиці – на кшталт Дерибасівської в Одесі. Для цього пропонують перекрити рух транспорту.

Про це йдеться в електронній петиції (№6386).

Автор пропозиції – Віталій Бесчасний. У петиції він пояснює, що проспект Маяковського може стати візиткою і головною пішохідною зоною нашого міста.

Зі слів автора петиції, проспект вміщує новий відремонтований сквер, багато сучасних закладів та магазинів, але у людей немає можливості звернути на це увагу через постійний потік машин, який відволікає. Для створення пішохідної вулиці автор пропонує заборонити на ній проїзд. Зокрема, обмежити рух транспорту з проспекту Соборного до вулиці Перемоги.

Також автор петиції окремо пропонує на проспекті Маяковського встановити пам’ятник Володимиру Маяковському. Якщо петицію підтримають 750 запоріжан, вона опиниться на розгляді Запорізької міськради.

Читайте також: Запоріжцям буде загрожувати штраф за відсутність маски – від 170 до 255 гривень
  1. А ви подумали про мешканців будинків, які проживають у даному районі, про школярів та студентів тощо? Район Набережної багато років був цікавим тільки влітку під час пляжного сезону. Ніхто не переймався тим, що народ не може вчасно добратися додому та до своїх педагогів. Останні роки всі побачили позитив, транспорту багато – на вибір! І ці вистражданні набутки хтось, заради культурних емоцій, вирішив таким чином у місцян відібрати? Дуже хочу, щоб у цих людей око впало на парк від пр. Соборного до самого Дніпра поряд з медичним університетом! Розчистіть, будь ласка, за сто років один раз уе ганебне та бомжацьке звалище біля Дніпра у центрі Запоріжжя!!! Та гуляйте й дихайте повітрям біля чудової річки! І мешканці цього району будуть дуже вам вдячні! І міський транспорт для цього зупиняти не буде потреби. Колись через вул. Перемоги у цьому районі, біля 6-ої лікарні, вже намагалися зробити підземний перехід, але ж щось завадило його довести до кінця! Не треба зазіхати навіть з благих міркувань вже на готове – побудуйте нове, використовуючи раціональний підхід. А ми, мешканці міста, обов’язково вас підтримаємо та допоможемо! Успіхів!

Комментувати