У Запоріжжі виконком надав безкоштовну квартиру своєму працівнику

Виконком Запорізької міськради прийняв рішення про виділення житла працівнику профспілкової організації апарату виконавчого комітету міськради. Це трикімнатна квартира, яка знаходься у Бородінському мікрорайоні.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету міськради.

Згідно документу, члену профспілкової організації, який перебуває на квартирному обліку, виділяється трикімнатна квартира в будинку №1 по вул. Бородінській. Загальна площа квартири становить 68,71 кв.м.

Нагадаємо, 20 жовтня цього року виконком вже приймав рішення, за яким членам профспілкової організації надали три квартири — по вул, Руставі, 5 (двокімнатна, загальна площа – 49,1 кв.м.), вул. Патріотичній, 82 (двокімнатна, загальна площа – 46,3 кв.м.) та вул. Світлій, 16 (однокімнатна, загальна площа – 50,8 кв.м.). До цього житло знаходились у комунальній власності міста.

Як ми повідомляли раніше, 2017 року у Запоріжжі очікували помешкань 12 984 сімей та одинаків, які знаходились у чергах на житло. З них 1010 містян мали одержати помешкання у позачерговому порядку. В останній, позачерговій черзі на житло чекали інваліди війни, діти-сироти, багатодітні родини.

Читайте також: Запорізький суд виправдав продавчиню, яка забула вдягти захисну маску у кафе