Запорізька поліція посилила перевірки магазинів та кафе на дотримання правил карантину

Наразі в області організували роботу 35 рейдових груп.  В них входять працівники поліції та органів місцевого самоврядування, які перевіряють заклади харчування на дотримання карантинних вимог. Заходи контролю посилили після введення у містах та районах Запорізької області «червоного» рівня епідзагрози.

Про це повідомляє ГУ НП в Запорізькій області.

З 9 листопада “червоний” рівень епідзагрози оголосили у Запоріжжі та Мелітополі. Також до «червоної» зони увійшли Новомиколаївський, Оріхівський, Чернігівський та Пологівський райони. На цих територіях почали діяти посилені карантинні обмеження. Зокрема, й заборона на діяльність закладів громадського харчування з 20.00 до 7.00.

Наразі у поліції повідомляють, що посили контроль за дотриманням карантинних вимог закладами харчування. Для цього організовано роботу 35 рейдових груп. Також правоохоронці перевіряють на дотримання карантину магазини, транспорт, ринки, зупинки громадського транспорту.

Від початку карантину запорізькі поліцейські склали 1932 протоколи за статтею про порушення правил карантину ( ст. 44-3 КУпАП).  Найбільше протоколів склали на працівників підприємств – 722 протоколи. Ще 19 складених протоколів стосувались порушення самоізоляції.

Читайте також: Запоріжцям буде загрожувати штраф за відсутність маски – від 170 до 255 гривень