Запорізька лікарня купує 5 апаратів ШВЛ за 3,6 мільйона гривень

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №1» Запорізької міськради уклало договір на придбання 5 апаратів штучної вентиляції легенів. Сума закупівлі склала 3,62 мільйона гривень.

Інформація оприлюднена у системі “Prozorro”.

Договір уклали 9 листопада. Закупівлю здійснили у ТОВ «Глобалмедгруп». Згідно угоди, фірма повинна поставити ШВЛ у лікарню до кінця цього року. Вартість одного пристрою складає 725 тисяч гривень.

Згідно документів, це апарати ШВЛ моделі Monnal T60 французького виробника Air Liquide. За описом такі пристрої є портативними, вони використовуються при необхідності термінового медичного втручання.  Можуть використовуватися як у лікарні, так і за її межами.  

ТОВ «Глобалмедгруп» зареєстроване у Києві і найбільше тендерів отримало від Департаменту охорони здоров’я Київської міськради.

Раніше повідомлялося, що у запорізьких лікарнях є 63 апарати ШВЛ. На останній позачерговій сесії міськради, яка відбулась 4 листопада, прийняли рішення про виділення додаткових 34,6 мільйона гривень з бюджету на боротьбу із коронавірусом. З них 25 мільйонів гривень передбачалось спрямувати на придбання пересувних рентгенапаратів, кисневих концентраторів, апаратів ШВЛ, моніторів, тощо.

За останню добу у Запоріжжі на COVID-19 захворіли ще 380 людей. Зафіксовано 9 летальних випадків. Загалом від початку епідемії у місті було зареєстровано 8034 випадки захворювання.

Читайте також: Запорізька поліція посилила перевірки магазинів та кафе на дотримання правил карантину