Що карантин «вихідного дня» змінив у Запоріжжі

Уряд прийняв рішення запровадити карантин «вихідного дня». Нові обмеження почали діяти сьогодні і триватимуть до 30 листопада 2020 року.

Про це йдеться на урядовому порталі.   

Тепер у суботу та неділю забороняється діяльність барів, ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування (крім роботи на винос та доставки). Також припиняється приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах та інших розважальних закладах. Ще уряд повністю заборонив діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів. Йдеться і про заборону діяльності у сфері торговельного і побутового обслуговування (це робота салонів краси, магазинів промтоварів, тощо).

Разом з тим, у Запорізькій міськраді повідомляють, що у місті дозволена робота з дотриманням карантинних вимог:

– продуктових магазинів;

– аптек;

– ринків на відкритому просторі;

– зоомагазинів;

– автозаправок (без зон харчування), СТО;

– пошти та інших компаній, що надають послуги з доставки посилок, документів тощо.

– банків (згідно з графіком роботи).

При цьому в будні дні кафе, ресторани та бари зможуть продовжити свою діяльність до 22.00  – з чітким дотриманням вимог карантину. Раніше, нагадаємо, у Запоріжжі встановили заборону на роботу закладів громадського харчування після 20.00 Втім, уряд скасував право місцевих та регіональних комісій вводити додаткові обмеження на їх території, – повідомляють юристи

Громадський транспорт продовжує працювати та перевозити пасажирів виключно за кількістю місць для сидіння та в масках.

За інформацією Запорізького лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу у Запоріжжі на COVID-19  захворіло 365 чоловік, з початку епідемії – 8744 чоловіка. З початку епідемії у місті померло 74 людини.

Читайте також: У Запоріжжі вимагали послаблення карантину стукотом посуду. Кабмін запровадив локдаун вихідного дня