ЦВК офіційно оголосила результати виборів до Запорізької міської ради

Центральна виборча комісія завершила публікацію результатів виборів до Запорізької міської ради. Найбільшу кількість голосів віддали за “Партію Володимира Буряка “Єднання”, вона отримала 16 мандатів у міській раді – це четверта частина всіх місць. 

Відповідні дані ЦВК опублікувала 13 листопада.

За партію «Єднання» проголосувало 33,3 тисячі виборців. На другому місці за кількістю отриманих голосів йдуть «Опозиційна платформа–За життя» (27 тисяч голосів) та «Слуга народу» (25,3 тисячі голосів). Кожна з цих політичних сил має по 13 депутатських мандатів.

Трохи менше проголосували за «Європейську Солідарність» (21,7 тисячі голосів виборців), політсилу будуть представляти 11 обранців .

Разом із “Європейською Солідарністю” у міськраді опинилась і “Нова політика” (9,9 тисячі голосів), від якої буде 6 депутатів. Також обраними стали 5 кандидатів від «Партії Шарія» (8,4 тисячі голосів виборців).

Варто наголосити на низькій явці виборців цього року. Загалом партія-переможець “Єднання” отримала 33,3 тисячі голосів – це 5,8% від загальної кількості виборців у Запоріжжі. Наразі їх налічується 568 733 чоловіка.

Читайте наш огляд: Нова міськрада Запоріжжя: хто став депутатом