Карантин “вихідного дня”: на Запоріжжі поліція встигла перевірити понад 1800 підприємств

З 14 листопада в Україні запровадили карантин “вихідного дня” і заборонили діяльність барів, ресторанів, кафе та інших закладів. Запорізька поліція повідомляє, що за минулі вихідні сукупно встигла перевірити в області  понад 1800 закладів на дотримання карантинних вимог.

Про це повідомляє ГУ НП в Запорізькій області.

Роботу підприємств, які працювали всупереч карантину «вихідного дня», припиняли. Зокрема, у поліції повідомляють, що 14 листопада перевірили близько 1000 закладів та припинили роботу 20 підприємств. Наступного дня, 15 листопада, здійснили перевірки близько 850 закладів та припинили діяльність 32-х з них.

Стосовно власників та керівників закладів складали протоколи за статтею про порушення правил щодо карантину людей (44-3 КУпАП). Стаття передбачає штраф для громадян від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривен.

Разом з тим правоохоронці повідомляють, що проводять також і роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо, минулого тижня запорізькі підприємці зібрались на акцію протесту проти заборон карантину “вихідного дня”. Згідно рішення уряду, його запровадили з 14 листопада до 30 листопада. 

Читайте також: У Запоріжжі вимагали послаблення карантину стукотом посуду. Кабмін запровадив локдаун вихідного дня