• 30 Лис /2020
  • UA | RU

Новини

У Запоріжжі продають розважальний комплекс “Шекіленд” за 79 мільйонів

Будівлі дитячого розважального центру «Шекіленд», що в центрі Шевченківського району, виставили на продаж у жовтні.  Початковою ціною оголосили 79,5 мільйона гривень. На першому аукціоні, який планувалося провести наприкінці жовтня, комплекс продати не вдалося – ніхто не подав пропозицій. 

Відповідна інформація міститься у системі Prozorro.Продажі

Загальна площа комплексу – 3608 квадратних метри. Тобто вартість квадратного метра ТРЦ склала близько 22 тисяч гривень.

Зазначається, що ТРЦ «Шекіленд» є унікальною архітектурною спорудою, що складається з трьох взаємопов’язаних будівель. Торгово-розважальний комплекс має 3 поверхи та розташований на земельній ділянці площею 7 000 кв. м., що знаходиться в довгостроковій оренді.

ТРЦ на продаж виставило ПМП «Шеки». Власником підприємства є родина бізнесмена Дуняміла Саатова, котрий 2006 року обирався депутатом Запорізької міської ради від “Батьківщини”. Наразі на ПМП “Шеки” зареєстровані на праві власності приміщення розважального комплексу. 

Також відомо, що нещодавно це підприємство виграло тендер від Запорізького лабораторного центру на проведення ПЛР-тестування за 3,2 мільйони гривень.

Читайте також: Нова міськрада Запоріжжя: хто став депутатом

 

  1. Таня

    Уверен, что покупать его никто не будет! У нас, в городе, идет преследование-развал всех детских развлекательно- учебных центров. Взять, хотя бы детскую железную дорогу, одну с 3-х в Европе, которую наши деды -комсомольцы строили на суботниках в 60-е годы. Банда Буряка-Самардака-губера , писающих в
    штаны в эти годы, обложила ДЖД сумасшедшим земельным налогом в 7,5 млн.гр. И это заведение, которое существует на дотации Укрзализныци, пытается удержаться за счет детских билетов на дороге, на посещение зоопарка, собраного жителями города! ПОЗОР ВЛАСТИ!!!

Комментувати