Запорізька прокуратура закупила сотню комп’ютерів за півтора мільйона гривень

Запорізька обласна прокуратура провела тендер на придбання комп’ютерів та іншого обладнання для своїх потреб. Загальна вартість закупівлі склала 1,48 мільйона гривень.

Дані опубліковані в системі електронних закупівель “Prozorro”.

За вказану суму Запорізькій обласній прокуратурі до 15 грудня повинні поставити 100 системних блоків з процесором не гірше Intel Core i3 (8-го покоління), стільки ж моніторів з діагоналлю екрану 21,5-22,5 дюйми, а також 100 клавіатур з USB-підключенням й 100 «мишок». Крім них мають поставити 75 багатофункціональних пристроїв Canon i-Sensys MF.

Переможцем торгів, які провели 13 листопада, планують визнати ТОВ «Комел». Підприємство зареєстроване у Києві, ним володіють Олександр, Володимир та Микола Караван. Також Олег Шеремета, Віталій Огородник, Юрій та Наталя Саноцькі, Ярослав Шийка, Сергій Кулік, Андрій Гірілішен та Андрій Поліщук.

Олександр Караван також зазначений директором у ТОВ “Тіоту Енерджи” та ТОВ “Українська енергопостачальна компанія”. Основний вид діяльності першого підприємства  – виробництво електроенергії, друге займається торгівлею електроенергією.  

Читайте також: Запорізький апеляційний суд замовив мантій на 50 тисяч гривень