Мешканці Запоріжжя просять відмінити навчання дітей у школах через COVID-19

На сайті Запорізької міської ради містяни зареєстрували петицію, у якій просять відновити дистанційне навчання дітей у школах через спалах коронавірусу. Пропозиція зібрала 387 підписів через добу після реєстрації. 

Петиція розміщується на сайті Запорізької міської ради (№6405). 

Авторка пропозиції – Віолета Леонова. У петиції вона пояснює, що у зв’язку з критичною епідеміологічною ситуацією у Запоріжжі, учні повинні залишатися вдома та навчатися дистанційно. Ризик захворювання у разі виходу учнів до шкіл підвищується не тільки у дітей, а й у батьків, учителів та їхніх родин.

Відповідну пропозицію на сайті міськради зареєстрували 16 листопада, а станом на 17 листопада, на час цієї публікації, вона зібрала 387 підписів. Щоб петицію розглянула міська рада, необхідна підтримка 750 містян.

Нагадаємо, що Запоріжжя через спалах коронавірусу 9 листопада потрапило до «червоної» зони карантину. Серед іншого, було запроваджено дистанційне навчання дітей у школах Запоріжжя. Втім, 14 листопада ввели карантин «вихідного дня», а на всій території країни почали діяти обмеження, передбачені для «помаранчевої» зони. У зв’язку із цим мер Володимир Буряк повідомив, що Запоріжжя отримало можливість відновити навчання у старших класах з дотриманням карантинних вимог.

Учора, 16 листопада, у 79 школах Запоріжжя (66%) повністю  відновили навчання 5-11 класів. Ще у 26 (22%) практикують комбіновану форму навчання. Також було зазначено, що остаточне рішення може прийматися кожною школою окремо. Відповідне питання розглядається педагогічною радою школи, яка й затверджує формат навчання – очний, дистанційний чи комбінований.

Читайте також: В центрі Запоріжжя пропонують створити пішохідну вулицю на кшталт Дерибасівської