У Запоріжжі змінять умови руху транспорту через греблю ДніпроГЕС

На розгляд виконкому Запорізької міськради подали проєкт рішення про зміни в організації руху транспорту через греблю ДніпроГЕС та на обох мостах Преображенського. Там хочуть дозволити цілодобовий проїз підприємству «Запорізький автогенний завод», щоб вчасно забезпечувати лікарні міста киснем.  

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому.

Згідно пояснювальної записки, виконком Запорізької міськради у лютому 2019 року заборонив проїзд вантажного транзитного автотранспорту греблею ДніпроГЕС та частково мостами Преображенського (з 7.00 до 9.30 години та з 16.00 до 19.00 години).

Але у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 тепер пропонують дозволити цілодобовий проїзд греблею та мостами для ТОВ «Запорізький автогенний завод» і Компанія», щоб підприємство могло вчасно забезпечувати лікарні міста киснем.

“Запорізький автогенний завод і Компанія” – це один із виробників рідкого медичного кисню в Україні.

Крім того, проєктом рішення передбачена можливість проїзду мостами Преображенського (у вказані часи заборони) транспортними засобами ПАТ «Запоріжжяобленерго», АТ «Запоріжгаз» та комунального підприємства «Запоріжелектротранс» для усунення аварійних ситуацій та забезпечення життєдіяльності міста.

Проєктом також передбачена організація постійно діючих постів патрульної поліції при в’їзді на греблю Дніпровської ГЕС та мости Преображенського (з обох боків).

Читайте також: За смерть поліцейського запорізькому високопосадовцю загрожує 5 років за гратами