У Запоріжжі оголосили в розшук чоловіка, який знущався над власним собакою

Мешканця Запоріжжя оголосили в розшук після того, як він повторно не з’явився на судове засідання. Наразі його обвинувачують у жорстокому поводженні з твариною.

Про це йдеться у повідомленні Ленінського районного суду Запоріжжя.  

Інцидент трапився 18 липня 2020 року. Тоді нетверезий мешканець одного з багатоквартирних будинків по вул. Дудикіна викинув через вікно свого собаку. 

Жителі вулиці викликали працівників поліції, які відкрили кримінальне провадження за статтею про жорстоке поводження з тваринами (ч.1 ст. 299 КК). Собаку на прізвисько Філя з численними травмами, ознаками зневоднення та голодування тоді відвезли до ветеринарної клініки. 

10 серпня матеріали розслідування скерували до Ленінського районного суду Запоріжжя, де почали розглядати справу. Втім, чоловік не став з’являтися на судові засідання. 

Учора, 19 листопада, було заплановано проведення чергового судового засідання у справі, проте мешканець Запоріжжя на нього також не з’явився. Прокурор подав клопотання про оголошення чоловіка в розшук і зупинення провадження у справі. Суд задовольнив це клопотання та зупинив розгляд справи до того, як чоловіка знайдуть. За повідомленнями Ленінського районного суду, у розшук його оголосили вже вдруге

Згідно порталу «Судової влади», обвинуваченим у справі є Кривошей Володимир Володимирович. Інкримінована йому стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до трьох років.

Читайте також: У Запоріжжі змінять умови руху транспорту через греблю ДніпроГЕС