Школи Запоріжжя отримають додаткових 8,7 мільйона гривень на захист від COVID-19

Виконком Запорізької міськради прийняв рішення, яке передбачає збільшення фінансування міських шкіл. Для закладів освіти хочуть закупити засобів захисту та дезинфекції на 8,76 мільйона гривень.

Рішення оприлюднили на сайті міськради 24 листопада.

Забезпечити засобами захисту планують учнів, вчителів та працівників шкіл. Для них передбачається придбання дезінфікуючих засобів для обробки рук і шкіри, а також придбання дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь у закладах освіти.

Раніше, нагадаємо, у Запоріжжі містяни зареєстрували електронну петицію, у якій просили відмінити навчання дітей у школах через стрімке розповсюдження вірусу. Наразі петиція зібрала майже 1000 голосів, при необхідних для її розгляду 750. 

Документ на сайті міськради зареєстрували після того, як у Запоріжжі поновили навчання дітей у школах. Зокрема, через спалах коронавірусу 9 листопада місто потрапило до «червоної» зони карантину. Серед іншого, у школах запровадили дистанційне навчання. Проте після запровадження карантину «вихідного дня» з 14 листопада, мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що Запоріжжя отримало можливість з 16 листопада відновити навчання у 5-11 класах шкіл з дотриманням карантинних вимог.

Читайте також: На реконструкцію парку, що перейшов Запоріжжю від «Мотор Січі» витратять 19 мільйонів