У Запоріжжі просять створити робочу групу у справі зведення довгобудів

На сайті міської ради запоріжани зареєстрували петицію, у якій просять створити робочу групу, яка буде контролювати зведення довгобудів. Йдеться про спорудження житлових комплексів «Моноліт» та «Ветеран», які почав будувати «Запорізький домобудівний комбінат».

Петиція розміщується на сайті Запорізької міської ради (№6424)

Автор пропозиції – Віктор Казка. У петиції він пояснює, що 2016 року у Південному мікрорайоні Запоріжжя почалось зведення двох житлових комплексів – «Моноліт» та «Ветеран». Їх почав споруджувати «Запорізький домобудівний комбінат». Замовником будівництва стало «Управління капітального будівництва» Запорізької міськради. Наразі забудовник відмовляється виконувати свої зобов’язання та вже декілька разів зривав дату здачі будинків.

На думку ініціатора петиції, створення міськрадою робочої групи зможе вирішити проблему – довести будівництво житлових комплексів до кінця. Зокрема, робочій групі пропонується разом із представниками Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та вкладниками ЖК “Моноліт” і “Ветеран” провести аудит будівництва і надалі контролювати спорудження довгобудів.

Якщо петицію підтримають 750 запоріжан, вона опиниться на розгляді Запорізької міськради.

Окремо додамо, що справа спорудження цих будинків стала скандальною у Запоріжжі. Їх мали добудувати ще 2019 року. Житла у цих будинках наразі чекають близько 400 родин. Серед них – отримувачі квартир за програмою пільгового кредитування від Держмолодьжитла. У серпні цього року вкладники пікетували міськраду та вимагали від посадовців втрутитись у ситуацію із зупинкою будівництва.

ТОВ «Запорізький домобудівний комбінат», яке припинило зведення будинків, належить Петру Сабашуку. Він був народним депутатом минулого скликання від «Блоку Петра Порошенка».

Читайте також: Допомога бізнесу під час карантину: що обіцяли у Запоріжжі?