У Запоріжжі на харчування футболістів “Металургу” хочуть витратити 2 мільйони

Комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Металург» оголосило тендер серед приватних фірм на послуги з організації харчування футболістів команди та працівників підприємства. Початковою вартістю надання цих послуг встановили 1,96 мільйона гривень.

Інформація про це оприлюднена у системі електронних закупівель “Prozorro”.

Аукціон запланували провести 7 грудня 2020 року. Договір між КП та переможцем тендеру планують укласти на рік – з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2021 року включно.

Згідно з проєктом договору, переможець тендеру зобов’язується протягом 2021 року надавати послуги з організації харчування за принципом «шведського столу» або «на винос» для співробітників клубу «Металург» та спортсменів. Ці послуги мають надаватися раз на день та шість разів на тиждень (крім неділі) – в проміжок часу з 12.00 до 16.00 години. Орієнтовно до меню мають входити стейки, різотто, бефстроганов, млинці з м’ясом та сметаною, фрукти та інше.

Востаннє, у січні 2020 року, договір на послуги харчування укладали з ФОП Маланічева Марія Юріївна. Тоді сума угоди склала 1,94 мільйона гривень при початковій запланованій вартості 1,96 мільйона гривень. Угоду уклали без проведення тендеру, за переговорною процедурою. Як раніше повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, Марія Маланічева зареєструвалась підприємницею лише 2019 року та виявилась пов’язаною з директором футбольного клубу “Металург” Максимом Лупашком.

Безпосередньо команда “Металург” зараз грає у другій лізі чемпіонату України (третя по значущості ліга країни). За рішенням міськради у цьому році запорізькому клубу погодили відкриття кредитної лінії на мільйон гривень, щоб оновити електроосвітлення стадіону “Славутич Арена”. Це вирішили зробити за пропозицією футбольного клубу «Зоря» з Луганську, який з 2014 року (після захоплення міста терористами) грає свої матчі на запорізькому стадіоні.

Читайте також: Автовласник відсудив у Запорізької міськради гроші за пошкоджену у ямі BMW