У Запоріжжі запланували новорічні святкування, незважаючи на карантин

Виконком Запорізької міськради прийняв рішення про встановлення новорічної ялинки на площі Маяковського. Її планують встановити до 19 грудня, а демонтувати до 25 січня. На підготовку до свят цього року витратять 1,86 мільйона гривень. 

Про це йдеться у рішенні виконкому. 

Згідно рішення, яке оприлюднили 27 листопада, КП “Титан” доручили встановити та прикрасити новорічну ялинку на площі Маяковського до 19 грудня. Демонтувати її повинні до 25 січня. 

Окремо департаменту інфраструктури та благоустрою міськради доручили забезпечити святкове оформлення площі Маяковського та бульвара Шевченка до новорічних та різдвяних свят. Тендер на ці роботи вже провели. Так, на монтаж та придбання гірлянд загалом витратять 1,86 мільйона гривень. Роботи виконає комунальне підприємство «Запоріжміськсвітло». Воно повинне встановити гірлянди різних типів, композиції із зірок та сніжинок, світлодіодну конструкцію “Фонтан з ангелами” та інші новорічні світлодіодні декорації. 

В документі міськради йдеться також про розташування необхідної кількості біотуалетів, що передбачає проведення святкових заходів.

Разом з тим, 25 листопада, на засіданні Кабміну прем’єр-міністр Денис Шмигаль припустив введення жорсткого карантину на період новорічних свят. Також голова уряду повідомив, що минулого тижня Кабмін розіслав опитування усім головам міст щодо того, які обмеження вони вважають доцільними.

Читайте також: Допомога бізнесу під час карантину: що обіцяли у Запоріжжі?