У Запоріжжі розпочинається суд над директором “Кремнійполімеру”

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно в.о. директора запорізького держпідприємства “Кремнійполімер” Володимира Суліми. Його обвинувачують у розтраті державного майна у великих розмірах.  

Про це йдеться у повідомленні Запорізької обласної прокуратури.

За версією слідства, керівник держпідприємства склав та видав завідомо неправдивий документ про нібито передачу 5 одиниць техніки державного заводу іншому підприємству – для проведення ремонтних робіт. Хоча фактично таку передачу не здійснював. Наразі директора обвинувачують за статтями про службове підроблення та розтрату майна у великих розмірах (ч.4 ст. 191 КК, ч.1 ст. 366 КК). Мова йде про збиток для держпідприємства у 440 тисяч гривень.

Раніше, 21 серпня цього року, поліція провела низку обшуків у в.о. директора “Кремнійполімер” Володимира Суліми. Тоді повідомлялося про зловживання на загальну суму 750 тисяч гривень.

У серпні директору повідомили про підозру. Ухвалою Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 28 серпня до керівника заводу застосовали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Крім того, відсторонили від посади по 21 жовтня 2020 року. Проте пізніше обидві ухвали були оскаржені у Запорізькому апеляційному суді, який своїм рішенням повернув Володимира Суліму на посаду, а також змінив цілодобовий арешт посадовця на нічний. 

Якщо керівника визнають винним у розтраті 440 тисяч гривень шляхом службового підроблення, то йому буде загрожувать позбавлення волі строком до 8 років.  

Читайте також: “Запорізький титано-магнієвий комбінат” виставляють на приватизацію