У Запоріжжі витратять понад мільйон гривень на ремонт бібліотеки

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради провів тендер на виконання ремонту приміщення бібліотеки, розташованої у Шевченківському районі. Її відремонтують за мільйон гривень.

Інформація про це оприлюднена в системі “ProZorro”.

У листопаді департамент культури і туризму провів тендер, а на початку грудня цього року уклав угоду на ремонт бібліотеки №10 у Шевченківському районі Запоріжжя, яка входить до “Міської публічної бібліотечної системи”. Згідно договору, ремонт повинні виконати до 31 грудня 2021 року, а його вартість складе — 1,09 мільйона гривень.

Згідно документації, в приміщенні бібліотеки мають облаштувати підлогу, провести шпаклювання та фарбування стін, встановити металопластикові двері, оновити електроосвітлення, виконати сантехнічні та інші роботи.

Договір на вказану суму уклали з приватним підприємцем Анатолієм Дом’яничем. Його пропозиція стала найдорожчою. Іншу пропозицію на 951,2 тисячі гривень у департаменті відхилили.

Анатолій Дом’янич зареєструвався приватним підприємцем 3 квітня 2019 року, основним видом своєї діяльності вказав “інші будівельно-монтажні роботи”.

Вже 22 квітня 2019 року департамент культури і туризму міськради уклав з ним перший договір на суму 99,9 тисячі гривень — на ремонт приміщень дитячої школи мистецтв №3. Протягом 2019-2020 років, згідно даних YouControl, Анатолій Дом’янич отримав замовлень від вказаного департаменту на суму 6,68 мільйона гривень, цей структурний підрозділ мерії став його основним замовником. 

Читайте також: Гроші особливого призначення: як на Запоріжжі витратили “ковідні” кошти