На Запоріжжі зростає кількість захворілих на СОVID-19 медиків

Протягом листопада на Запоріжжі зареєстрували 1254 випадки захворювання на коронавірус у медичних працівників. У жовтні цей показник складав 589 випадків.

Дані озвучили під час брифінгу у Запорізькій ОДА.

Зі слів в.о. гендиректора “Запорізького обласного лабораторного центру” МОЗ України Романа Терехова, кількість медичних працівників, захворілих на коронавірус, у Запорізькій області невпинно зростає. Наразі щоденно реєструється від 36 до 76 нових випадків. Станом на 30 листопада загальна кількість захворілих медичних працівників в області становила 2206 осіб.

У Запорізькій ОГА також нагадали, що захворювання працівників закладів охорони здоров’я на коронавірусну хворобу під час виконання посадових обов’язків віднесено до переліку професійних захворювань і вважається нещасним випадком на виробництві. Це затверджено постановою Кабінету Міністрів України.

Наразі відпрацьовується алгоритм дій при розслідуванні випадків захворювання медичних та інших працівників на COVID-19, щоб в подальшому своєчасно надавати їм матеріальне забезпечення і страхові виплати.

Читайте також: Гроші особливого призначення: як на Запоріжжі витратили “ковідні” кошти