Запорізьке КП «Металург» витратить додаткові кошти на ремонт стадіону

Комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Металург» уклало договір на проведення ремонту майданчика на східній трибуні стадіону «Славутич Арена». Ремонт здійснить фірма, створена минулого року. 

Інформація про це оприлюднена у системі електронних закупівель “Prozorro”.

Договір на ремонт металоконструкцій балкону східної трибуни стадіону уклали 7 грудня 2020 року. Його уклали з ТОВ «Промбудсервіс-плюс». Вартість ремонту скаладає 48,96 тисячі гривень, його повинні виконати до 16 грудня 2020 року.

Зокрема, фірма повинна відремонтувати майданчик оператора. Там мають здійснити монтаж металоконструкцій сходів, площадок, огороджень та укласти ковролін площею 8 квадратних метрів. Також повинні зробити ґрунтування та фарбування змонтованих металоконструкцій.

ТОВ «Промбудсервіс-плюс» було засноване у січні 2019 року. Наразі його власницею та керівницею вказана Дарія Петросян. Кілька років тому повна тезка жінки шукала роботу адміністратора офісу. До цього працювала адміністратором відділу продажів.

Нагадаємо, у грудні цього року КП «Металлург» також мало провести тендер на послуги з організації харчування футболістів команди на 2021 рік. Оголошена вартість надання цих послуг склала 1,96 мільйона гривень, проте тендер не відбувся.

Раніше, у січні 2020 року, договір на послуги харчування укладали з ФОП Маланічева Марія Юріївна. Тоді сума угоди склала 1,94 мільйона гривень при початковій запланованій вартості 1,96 мільйона гривень. Марія Маланічева зареєструвалась підприємницею 2019 року та виявилась пов’язаною з директором футбольного клубу “Металург” Максимом Лупашком.

Варто додати, що у серпні цього року депутати Запорізької міськради погодили відкриття комунальному підприємству «Міський футбольний клуб «Металург» кредитної лінії у розмірі до одного мільйону гривень – для оновлення системи електроосвітлення футбольного поля стадіону.

Читайте також: Гроші особливого призначення: як на Запоріжжі витратили “ковідні” кошти