Для Заводського району Запоріжжя придбали гірлянд на 41 тисячу гривень

Заводська райадміністрація міста уклала договір на постачання ялинкових електричних гірлянд на 40,9 тисячі гривень. Також у районі змонтують новорічне містечко.

Інформація про це оприлюднена у системі “Prozorro”.

Згідно укладеного договору, райадміністрації мають поставити чотири типи гірлянд на загальну суму 40,9 тисячі гривень. Найдорожча гірлянда коштуватиме 5760 гривень. Окремо Заводська райадміністрація міста уклала договір на монтаж новорічних прикрас у районному новорічному містечку. Такі послуги коштуватимуть 11,6 тисячі гривень. Змонтувати прикраси повинні до 18 грудня. 

Схожі угоди уклали й інші районні адміністрації Запоріжжя.

Зокрема, Олександрівська районна адміністрація міста замовила гірлянд на 9500 гривень, а монтаж новорічного містечка — за 4400 гривень. Його повинні змонтувати до 24 грудня. 

Комунарська районна адміністрація міста уклала договір на прикрашання новорічної ялинки за 13 тисяч гривень. Такі послуги повинні надати до 18 грудня. 

Дніпровська районна адміністрація придбала різдвяну сосну висотою 2,2 метри за 5,8 тисячі гривень. Також замовила гірлянд на 4,7 тисячі гривень і монтаж збірних конструкцій новорічної ялинки за 22,3 тисячі гривень. Її змонтують в парку ім. Івана Гутніка-Залужного.

Загальна вартість підготовки до Нового року за вказаними угодами складає 112,5 тисячі гривень.

Читайте також: У Запоріжжі на допомогу «Дубовці» дадуть 625 тисяч гривень