У Запоріжжі триває скандал з обранням очільника Запорізької обласної ради

Ввечері, 15 грудня, очільник Запорізької ОДА Віталій Боговін повідомив, що його було обрано на посаду голови Запорізької обласної ради. З цього приводу виник скандал: частина депутатів облради не змогла взяти участь у голосуванні.

Про це йдеться у повідомленні депутата обласної ради. 

У вівторок, 15 грудня, мало відбутися чергове засідання Запорізької обласної ради. Втім, після невдалих спроб зареєструвати присутніх депутатів, їм оголосили про перенесення сесії. Разом з тим, частина обранців вирішила зібратися в окремому приміщенні і там провести голосування з обрання очільника Запорізької обласної ради. За повідомленнями, іншу частину депутатів обласної ради до голосування не допустили.

Після проведення голосування у такий спосіб Віталій Боговін у соціальній мережі Facebook повідомив, що його обрано на посаду очільника Запорізької обласної ради. На сайті ради з’явилось відповідне рішення.

У протоколах до голосування зазначається, що кандидатуру Віталія Боговіна підтримали 43 депутати, 41 бюлетень значиться невикористаним. Загалом Запорізька обласна рада налічує 84 обранця. 

Наразі відомо, що обранець від «Європейської Солідарності» Олег Чернов склав звернення до поліції стосовно проведення голосування у такий спосіб. У зверненні він зазначив, що голосування за очільника ради відбулось серед депутатів від партій «Слуга народу», «Партія Володимира Буряка «Єднання», «Опозиційний блок» та «Батьківщина». Депутати від інших політичних сил до голосування допущені не були. 

Читайте також: Двоє депутатів Запорізької міськради поручились за підозрюваного у справі про мільйонну оборудку