На Запоріжжі знову обрали очільника Запорізької облради

Конфлікт, що стався між депутатами Запорізької обласної ради, призвів до альтернативного голосування за очільника головного дорадчого органу області. У результаті, ще одним головою Запорізької обласної ради став Віталій Толочек.

Про це повідомляють депутати Запорізької облради.

Нагадаємо, у вівторок, 15 грудня, мало відбутися чергове засідання Запорізької обласної ради. Втім, після невдалих спроб зареєструвати присутніх депутатів, їм оголосили про перенесення сесії. Разом з тим, частина обранців вирішила зібратися в окремому приміщенні і там провести голосування з обрання очільника Запорізької обласної ради. Голосування проводили депутати від політичних сил «Слуга народу», «Єднання», «Опозиційний блок» та «Батьківщина».

Після проведення голосування у такий спосіб голова Запорізької ОДА та депутат від “Слуги народу” Віталій Боговін у соціальній мережі Facebook повідомив, що його обрано на посаду голови Запорізької обласної ради. На сайті ради з’явилось відповідне рішення.

За повідомленнями, іншу частину депутатів обласної ради до голосування не допустили. З цього приводу стався конфлікт.

Він продовжився 17 грудня. Так, учора мало відбутися чергове засідання Запорізької обласної ради. Повідомляється, що на ньому знову не змогли зареєструвати необхідну кількість депутатів для проведення засідання, яке перенесли на наступну дату.

Разом з тим, група депутатів вирішила зібратися і провести нове голосування з обрання очільника облради. У той же день стало відомо, що чотири депутати від «Слуги народу» вийшли з партії. Це Юрій Капустянський, Віталій Толочек, Роман Терехов та Сергій Селевич.

Разом з обранцями від «Європейської солідарності», «Опозиційної платформи-за життя», партії «За Майбутнє» вони провели нове голосування, за результатами якого обрали голову Запорізької обласної ради. Ним став колишній депутат від «Слуги народу» Віталій Толочек, який наразі на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook приймає вітання.

На офіційній сторінці Запорізької обласної ради учора, 17 грудня, також з’явилась повідомлення. У ньому наводиться заява Віталія Боговіна про незаконність проведення альтернативного голосування.

Також Віталій Боговін склав два звернення до правоохоронних органів, зокрема до поліції та СБУ, з приводу подій, які сталися в Запорізькій обласній раді 17 грудня.

Раніше, нагадаємо, до правоохоронних органів звернулись депутати від «Європейської солідарності» – з приводу незаконності голосування, яке відбулось 15 грудня.

Читайте також:  Кабмін погодив кандидатуру нового очільника Запорізької ОДА