У Запоріжжі скорочують фінансову допомогу з бюджету для підприємців

У якості допомоги бізнесу під час карантину в місті запровадили програму компенсації відсотків за кредитами. Вона широко анонсувалась міської владою. Обсяг фінансової допомоги з бюджету Запоріжжя мав скласти 350 тисяч гривень. Тепер його зменшують.

Про це йдеться у проєкті рішення міськради (№3).  

Наприкінці липня цього року виконком затвердив порядок здійснення компенсації відсотків за отриманими кредитами для підприємців. Згідно нього, розраховувати на бюджетну підтримку мали право представники бізнесу, які оформлювали займи за державною програмою пільгового кредитування «5-7-9%».

У бюджеті міста на здійснення компенсації було передбачено загалом 350 тисяч гривень на цей рік. Підтримку, згідно міської програми, повинні були отримати 23 підприємця.

Згідно документів, протягом вересня-грудня 2020 року здійснення компенсації відсоткових ставок погодили для 9 представників бізнесу. При цьому обсяг бюджетної підтримки для шести з них склав 13,4 тисячі гривень.

Також на сайті мерії розміщується проєкт рішення, за яким розмір фінансової підтримки планують зменшити на 330 тисяч гривень – з 350 до 20 тисяч гривень у цьому році. Залишок коштів пропонується повернути до бюджету.

Нагадаємо, у вересні компенсацію відтоків за кредитами погодили для двох приватних підприємців, а у жовтні – для 4 представників бізнесу. Нещодавно виконком погодив надання компенсації для трьох підприємців

Читайте також: У Запоріжжі департамент міськради збирається орендувати три автівки за 800 тисяч