Депутати Запорізької міськради обрали голів та склад постійних комісій

Сьогодні, 23 грудня, під час позачергової сесії міськради депутати затвердили склад постійних комісій ради та їх голів. Комісію з питань бюджету та фінансів очолив представник від партії “Єднання”, а земельну — депутат від ОПЗЖ.

Про це йшлося на сесії Запорізької міської ради 23 грудня.

Згідно прийнятого рішення, Дмитра Сірого («Партія Володимира Буряка «Єднання») було обрано головою постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції Запорізької міської ради. У складі комісії — 5 депутатів разом з головою.

Олега Корольова («Партія Володимира Буряка «Єднання») обрано головою постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів. У складі комісії — 13 депутатів разом з головою.

Інну Пенчук («Слуга народу») обрано головою постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму. У складі комісії — 9 депутатів разом з головою.

Олексія Басова («Нова політика») обрано головою постійної комісії з питань життєзабезпечення міста та екології. У складі комісії — 8 депутатів разом з головою.

Василя Полюсова («Опозиційна платформа — за життя») обрано головою постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин. У складі комісії — 14 депутатів разом з головою.

Дмитра Гладкого («Слуга народу») обрано головою постійної комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг. У складі комісії — 5 депутатів разом з головою.

Ірина Кулєш («Слуга народу») стала головою постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. У складі комісії — 9 депутатів разом з головою.

Читайте також: У Запоріжжі обрали нового секретаря міськради