У Запоріжжі обрали нового секретаря міськради

На позачерговій сесії Запорізької міськради, яка відбулась 23 грудня, депутати обрали секретаря ради. Ним став представник “Партії Володимира Буряка “Єднання” Геннадій Наумов.

Про це йшлося на сесії Запорізької міської ради 23 грудня.

Кандидатуру Геннадія Наумова підтримали 35 депутатів, загалом у голосуванні взяли участь 42 обранця.

Цьогоріч Геннадій Наумов був обраний депутатом Запорізької міськради від “Партії Володимира Буряка “Єднання”. Раніше, 2015 року, він обирався депутатом міськради від політичної сили «УКРОП», проте восени 2018 року стало відомо, що обранець вийшов з фракції вказаної політсили.

Із 2004 року він працював в банківській сфері на різних посадах: від менеджера-розпорядника і юрисконсульта до заступника начальника відділу. 2018 року також реєструвався приватним підприємцем та вказував основний вид діяльності – діяльність у сфері права.

У декларації за 2019 рік обранець вказав, що отримав сукупний дохід у розмірі 761,3 тисячі гривень. Також задекларував отримання кредитів на суму 491,4 тисячі гривень. Грошові заощадження депутата минулого року становили 119 тисяч доларів, 14,7 тисячі гривень та 253 тисячі доларів, які Геннадій Наумов офіційно позичив третім особам.

Читайте також: Олександра Старуха офіційно призначили головою Запорізької ОДА