У Запоріжжі розпочались підготовчі роботи з розчистки річки Кабиця

Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва» уклало угоду на розробку проєктно-кошторисної документації з розчистки русла р. Кабиця у Запоріжжі. Вартість робіт з проєктування складе 750 тисяч гривень.

Інформація оприлюднена у системі “Prozorro”.

Річка Кабиця протікає у Комунарському районі Запоріжжя. Тендер на розробку проєктно-кошторисної документації з розчистки її русла КП «Управління капітального будівництва» оголосило у листопаді цього року.  21 грудня комунальне підприємство уклало угоду на ці роботи з ТОВ Науково-виробничий центр «Запоріжгідпроект». Вартість угоди склала 750 тисяч гривень.

На проєктні роботи, згідно договору, до кінця 2020 року повинні перерахувати 3,66 тисячі гривень, а 2021 року — 746,34 тисячі гривень. Зазначається, що завершити роботи мають до 31 грудня 2021 року. Довжина русла, яке планують розчистити, складе 3,2 кілометра.

Відомо також, що у грудні 2019 року на сайті Запорізької міськради запоріжани реєстрували петицію щодо розчистки річки Кабиця, яка протікає біля житлової забудови Південного мікрорайону Запоріжжя. Ця петиція зібрала необхідні 750 голосів та була розглянута міськрадою, яка погодила фінансування на розчистку русла річки. 

Читайте також: Колишньому судді із Запоріжжя загрожує до 8 років позбавлення волі за неправосудне рішення