У Запорізької обласної ради з’явився новий очільник

На сесії Запорізької обласної ради, яка відбулась 23 грудня, депутати обрали нового очільника ради. Вибори пройшли втретє.

Про це йдеться у рішенні Запорізької обласної ради (№9).

Новою очільницею Запорізької обласної ради, згідно прийнятого рішення, стала Олена Жук. Повноваження раніше обраного голови Віталія Боговіна були припинені.

Олена Жук

Нагадаємо, 15 грудня головою Запорізької обласної ради було обрано Віталія Боговіна, який цьогоріч пройшов до ради за списками партії “Слуга народу”. З приводу обрання стався конфлікт: частина депутатів облради повідомила, що їх не допустили до голосування.

17 грудня у раді відбулось альтернативне голосування, у результаті якого на посаду очільника Запорізької обласної ради було обрано депутата Віталія Толочека. Він був представником партії “Слуга народу”. Втім, у день альтернативного голосування стало відомо, що Віталій Толочек вийшов з партії.

На сесії облради, яка відбулась 23 грудня, депутати втретє провели голосування, на якому головою ради обрали Олену Жук. Вона також є представницею партії “Слуга народу”. На час обрання до ради очолювала патронатну службу голови Запорізької обласної державної адміністрації. Головою Запорізької ОДА на той час був  Віталій Боговін. Додатково відомо, що 2019 року Олена Жук була довіреною особою Віталія Боговіна на виборах до Верховної Ради України.

Нагадаємо, минулого року Віталій Боговін балотувався до парламенту від округу № 78, проте програв вибори нардепу Олександру Пономарьову.  Тоді Боговін на свою виборчу кампанію офіційно витратив 2,17 мільйона гривень, заплативши за один голос виборця майже 90 гривень.

Читайте також: У Запоріжжі обрали нового секретаря міськради