Для мера Запоріжжя погодили підвищення заробітної плати

На сесії міської ради, яка відбулась 23 грудня, депутати погодили підвищення заробітної плати голові міста Володимиру Буряку. Минулого року він отримав понад мільйон гривень.

Про це йшлося на сесії Запорізької міської ради.  

Згідно прийнятого рішення “Про умови оплати праці Запорізького міського голови Буряка В.В.”, очільнику міста з листопада 2020 року нарахують надбавку за вислугу років – у розмірі 15 відсотків від посадового окладу.

Крім цього, з 1 грудня 2020 року меру встановили надбавку за виконання особливо важливої роботи – у розмірі 50% від посадового окладу та погодили щомісячне преміювання у розмірі 15 відсотків від фонду заробітної плати на місяць – за посадовим окладом апарату Запорізької міської ради.

Також для Володимира Буряка погодили надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань – у розмірі середньомісячної заробітної плати. Ще — право на отримання допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

Варто додати, що 2019 року зарплата міського голови становила 1,01 мільйона гривень. Середній розмір заробітної плати склав майже 85 тисяч гривень на місяць. У перший рік роботи на посаді очільника міста Володимир Буряк отримав 385,7 тисячі гривень – такими були виплати 2016 року. Тоді він очололив рейтинг міських голів за рівнем виплат. 

Читайте також: Депутатський фонд Запоріжжя наступного року складе 64 мільйони