У Запоріжжі продали приміщення «Амсторів»

У грудні відбувся аукціон з продажу приміщень та земельних ділянок торговельної мережі «Амстор». До списку проданої нерухомості потрапили дві будівлі у Запоріжжі.

Про це інформує Liga.net

Продаж об’єктів нерухомості відбувся в рамках ліквідації ТОВ “Амстор”. Ця структура була визнана банкрутом постановою Господарського суду Дніпропетровської області у 2019 році. Одним із кредиторів підприємства визнали «Укрексімбанк», який згодом виставив майно торговельної мережі на продаж.

Реалізація майна відбулась 14 грудня у системі торгів Рrozorro.sale. На торгах продали приміщення та обладнання торговельної мережі «Амстор» в Маріуполі, Мелітополі, Краматорську, Кременчуку, Одесі та Запоріжжі.

Загальна ціна продажу склала  456 мільйонів гривень. Покупцем стало ТОВ «Мадера Девелопмент». Підприємство опосередковано належить Ігорю Мазепі – засновнику і главі інвестиційної компанії Concorde Capital.

До переліку проданого майна потрапили два об’єкти у Запоріжжі. Зокрема, будівля ТРЦ по пр. Преображенського, 13 (62,3 мільйона гривень) та будівля ТРЦ по вул. Новокузнецькій, 41, що у Південному мікрорайоні Запоріжжя (60,8 мільйона гривень). Загальна ціна продажу будівель у Запоріжжі склала 123,1 мільйона гривень.

Читайте також: Запорізький “Металург” витратить 1,6 мільйона гривень на автоперевезення