Запорізький “Металург” витратить 1,6 мільйона гривень на автоперевезення

Комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Металург» провело тендер на автоперевезення двох футбольних команд. Вартість послуги становить 1,62 мільйона гривень.

Інформація про це оприлюднена у системі електронних закупівель “Prozorro”.

Тендер на перевезення двох футбольних команд “Металурга” провели у грудні. За його результатами переможцем визнали ФОП Карпенко Валерія Вікторовича, з яким наразі готуються підписати угоду. Вартість послуги з перевезення складе 1,62 мільйона гривень.

Зокрема, підприємець повинен у 2021 році забезпечити перевезення двох футбольних команд двома автобусами для участі у змаганнях різного рівня, навчально-тренувальних зборах та інше. Очікуваний обсяг надання послуги становить – 20 730 км по Україні та 3 520 годин по Запоріжжю. В автобусах повинні бути наявні кондиціонер, телевізор та аудіосистема.

Договір планують укласти на рік – до 31 грудня 2021 року.

Раніше, нагадаємо, депутати Запорізької міськради погодили відкриття комунальним підприємством «Міський футбольний клуб «Металург» кредитної лінії у розмірі до одного мільйону гривень. КП повинне спрямувати ці кошти на оновлення системи електроосвітлення футбольного поля стадіону, щоб дотримуватись вимог регламенту проведення матчів UEFA.

Читайте також: Для мера Запоріжжя погодили підвищення заробітної плати