Суд відмовив у знятті арешту з акцій «Мотор Січі»

Шевченківський районний суд Києва залишив під арештом 56% акцій ПАТ «Мотор Січ». Позов про зняття арешту подала панамська Business House Helena та китайська компанія Skyrizon. 

Про це повідомляє Liga.net з посиланням на трансляцію судового засідання.

Адвокат, що представляв компанію Business House Helena, просив суд викликати до участі у справі почесного президента «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва та посадовців державних структур. За його словами, підписані посадовцями документи стали приводом для порушення кримінальної справи та арешту акцій підприємства. У суді таке клопотання відхилили. 

Нагадаємо, навесні 2018-го Служба безпеки України здійснила обшуки на “Мотор Січі” в межах кримінального провадження про диверсію, яка, за версією правоохоронців, полягала у продажу контрольного пакету акцій ПАТ «Мотор Січ» іноземцям з метою переміщення виробництва за кордон. У той самий час з’явилася ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва про арешт 56% акцій заводу.

Офіційно про продаж контрольного пакету акцій підприємства китайській компанії Skyrizon у «Мотор Січі» заявили наступного 2019 року. Тоді В’ячеслав Богуслаєв повідомив, що продаж відбувся за умови інвестування до підприємства 250 мільйонів доларів на зведення нових виробничих потужностей.

Проте Антимонопольний комітет України досі не погодив цю угоду.

Читайте також: У Запоріжжі продали приміщення «Амсторів»