У Запоріжжі капітально відремонтують ділянку Набережної за 120 мільйонів гривень

Цього року у Запоріжжі заплановано капітальний ремонт чергової ділянки Набережної магістралі. Йдеться про відрізок від річки Мокра Московка до кільця у Південному мікрорайоні. Очікувана вартість робіт складає 120 мільйонів гривень.

Інформація опублікована у системі “Prozorro”.

Тендер на ремонт ділянки Набережної магістралі оголосило КП “Управління капітального будівництва”. До 16 січня триває прийом конкурсних пропозицій. Аукціон заплановано на 18 січня.

Довжина відрізку Набережної, про який йдеться, складає близько трьох кілометрів. Роботи розділені на дві черги, їх планують завершити до 31 грудня 2021 року.

За технічною документацією, окрім заміни на ділянці дорожнього покриття підрядник має укріпити його межі, роздільну смугу, відремонтувати оглядові каналізаційні люки, встановити дорожні знаки, нанести розмітку.

Нагадаємо, що “Управління капітального будівництва” також оголосило тендер на реконструкцію дороги у Південному мікрорайоні Запоріжжя. Початкова вартість робіт з реконструкції ділянки по вул. Нагнибіди довжиною близько кілометра склала 100 мільйонів гривень. У цьому випадку технічне завдання включає прокладення тротуарів та велодоріжки, а також встановлення зовнішнього освітлення та огорожі.

Читайте також: У Запоріжжі оголосили 100-мільйонний тендер на будівництво дороги у Південному мікрорайоні