Прокуратура закрила кримінальну справу проти ексголови Енергодара Павла Музики

Запорізька обласна прокуратура закрила кримінальне провадження відносно колишнього голови Енергодара Павла Музики. Справа стосувалась невиконання судового рішення.

Про це відомо із ухвали Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

Яна Дабіжа

Мова йде про випадок, коли у квітні 2018 року Енергодарська міська рада своїм рішенням звільнила з посади заступницю мера Яну Дабіжу. Вона звернулась до Запорізького окружного адміністративного суду, який своїм рішенням у 2019 році поновив її на посаді. Втім, всупереч рішенню суду, в Енергодарській міськраді Яну Дабіжу не стали поновлювати на роботі. Тоді заступниця мера звернулась із заявою до поліції про правопорушення, вчинене міським головою Павлом Музикою, яке полягало в умисному невиконанні судового рішення.

За її заявою 2019 року почали кримінальне провадження. Поки воно тривало, Павло Музика все ж видав розпорядження про поновлення Яни Дабіжі на роботі.

27 липня 2020 року меру Енергодара було повідомлено про підозру за статтею про умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, вчинене службовою особою (ч.3 ст. 382 КК).  Піжзніше йому обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Втім, 25 листопада 2020 року Запорізькою обласною прокуратурою кримінальне провадження відносно вже ексмера було закрито – у зв`язку з встановленням відсутності в його діях складу кримінального правопорушення. Про це стало відомо із ухвали Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 15 січня цього року.

Із ухвали також відомо, що розслідування самого випадку у поліції продовжили. Зокрема, своєю ухвалою суд продовжив строк досудового розслідування до 16 липня 2021 року.

Читайте також: Реконструкцію Набережної у Запоріжжі віддають фірмі з низкою кримінальних справ