Реконструкцію Набережної у Запоріжжі віддають фірмі з низкою кримінальних справ

КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради 18 січня провело тендер на капітальний ремонт ділянки Набережної магістралі. Йдеться про відрізок від річки Мокра Московка до кільця у Південному мікрорайоні міста. Відновлювати ділянку буде фірма з Дніпра, яка фігурує у кількох кримінальних справах.

Дані про закупівлю оприлюднені у системі  “Prozorro”.

Довжина відрізку Набережної, про який йдеться, складає близько трьох кілометрів. Згідно документації, на ділянці підрядник повинен замінити дорожнє покриття, укріпити його межі, роздільну смугу, відремонтувати оглядові каналізаційні люки, встановити дорожні знаки, нанести розмітку. Роботи розділені на дві черги, їх планують завершити до 31 грудня 2021 року.

Початково капітальний ремонт оцінювали у 120 мільйонів гривень. У результаті тендеру загальна вартість виконання робіт знизилась до 118 мільйонів гривень.  

Переможцем тендеру наразі планують визнати дочірнє іноземне підприємство «Дніпродор», зареєстроване у місті Дніпро. Його засновником вказується польське підприємство «PUS». Повідомлялося, що раніше останнє підприємство також було засновником ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС», директором якого є Тарас Палій – син колишнього гендиректора ДП «Дніпропетровський облавтодор».

Про підприємство «Дніпродор», яке буде відновлювати Набережну у Запоріжжі, наразі відомо, що воно є фігурантом кількох кримінальних справ. Одну із них з 2019 року розслідують у Харківській області. Зокрема, слідчі встановили, що ремонт доріг, який ДП «Дороги Харківщини» замовило ДІП «Дніпродор», був оплачений, проте частина робіт не була невиконана.

Схожа справа наразі розслідується у Дніпропетровській області: під час виїзду на об`єкт поточного ремонту дороги, який бюджетним коштом здійснювало ДІП «Дніпродор», слідчі встановили,  що робити були виконані не в повному обсязі та з порушенням встановлених строків.

Читайте також: Запорізькому прокурору, підозрюваному у хабарництві, обрали запобіжний захід

Підтримати проєкт