Запорізька лікарня купує доступ до електронної медичної системи за півмільйона

Комунальне підприємство «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради провело тендер на придбання послуг доступу до медичної інформаційної системи. Користуватися будуть online-платформою Helsi за 467 тисяч гривень на рік.

Інформація про закупівлю оприлюднена у системі “Prozorro”.

Тендер на закупівлю провели 11 січня 2021 року. Переможцем оголошено ТОВ «Хелсі Юа». Згідно документів, підприємство повинно надати доступ до медичної інформаційної системи Helsi, призначеної для організації процесу надання медичної допомоги та послуг. Це одна із електронних систем, яка була створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів та доєднана до державної бази медичних даних. 2017 року повідомлялося, що окрім Helsi таких систем було розроблено близько 8-ми.

Наразі послуги з доступу до системи Helsi закуповують інші лікарні міста. Зокрема, “Міська лікарня № 1” має намір укласти угоду на користування вказаною платформою за 336 тисяч гривень, а “Міська лікарня № 3” вже уклала подібну угоду, вартістю 178 тисяч гривень.

ТОВ «Хелсі Юа», яке надаватиме послуги доступу, до кінця 2016 року мало іншу назву — ТОВ “Інноваційний медичний сервіс”. Наразі ним співволодіють ТОВ “24/7. Медикал”, Василь Кольга та Дмитро Рекіянов.

До співвласників ТОВ “24/7. Медикал” входить Артем Михайлюк, який 2019 року балотувався до Верховної Ради від “Слуги народу”. Василь Кольга із Запоріжжя також зазначений співвласником та директором ТОВ “Держзакупівлі. Онлайн” – власника одного із майданчиків, підключеного до системи “Prozorro”, який надає послуги користувачам щодо участі в тендерах, з пошуку закупівель, планів замовників та інші супутні сервіси.

Читайте також: Оголошення результатів конкурсу на пам’ятник у сквері “Прикордонників” переносять