Запорізька лікарня придбала рідкого кисню майже на мільйон гривень

КНП «Міська лікарня №2» Запорізької міської ради оприлюднила договір на придбання рідкого медичного кисню. Вартість закупівлі склала 928 тисяч гривень, її провели за спрощеною процедурою, без використання електронної системи.

Дані оприлюднені у системі “Prozorro”.

Угоду на постачання медичного кисню оприлюднили 20 січня. Згідно договору, кисень постачатиме командитне товариство «ТОВ «Запорізький автогенний завод» і Компанія». Загальна вартість угоди склала 928 тисяч гривень.

Зазначається, що за ці кошти до лікарні №2, яка розташована на вулиці Брюллова,6 (Шевченківський район), протягом 2021 року повинні поставити 58 000 кілограмів кисню – по 16 гривень за кг без ПДВ.

Згідно договору, ціна на кисень може бути змінена у випадку зростання цін на сировину, матеріали, кон’юнктури ринку, а також інших факторів, які впливають на зміну витрат щодо виготовлення продукції. Додатково зазначається, що продукція повинна транспортуватись до лікарні автотранспортом, спеціально обладнаним для перевезення небезпечних вантажів.

Командитне товариство «ТОВ «Запорізький автогенний завод» і Компанія» засноване у лютому 1995 року. Кінцевими берефіціарами підприємства зазначені Ніна, Володимир та Олексій Клєванові, Олександр Гунцев, Тетяна Толстоухова та Олена Кравець. 

Читайте також: Запорізька міськрада віддає в оренду 5 гектарів аеродрому