Запорізька міськрада віддає в оренду 5 гектарів аеродрому

На розгляд Запорізької міськради винесено проєкт рішення про поділ земельної ділянки у 5,4 гектари на території аеропорту. Її хочуть передати в оренду приватним підприємствам.

Проєкт рішення опубліковано на сайті міськради (№4/2).

В документі йдеться про надання дозволу на поділ ділянки по вул. Блакитній, 4 поблизу будівлі старого терміналу аеропорту. Цю територію згодом пропонується передати в оренду ПрАТ «Авіакомпанія Константа» та ТОВ «Ксєна».

 

Бенефіціаром обох підприємств є киянин Роман Мілешко. Обидві фірми видами своєї діяльності вказують пасажирський авіаційний транспорт та ремонт і технічне обслуговування повітряних і космічних літальних апаратів. Втім, ТОВ «Ксєна», створене у грудні 2019 року, спочатку профілювалося на посередництві у торгівлі машинами та промисловим устаткуванням.

«Авіакомпанія Константа» була зареєстрована ще у квітні 1999 року та пропонує послуги з перевезень вантажів літаками АН-26 та АН-28. 

Окрім Мілешка бенефіціарами цієї компанії є громадянин США Джастін Сауезерленд та канадець, зареєстрований в ОАЕ, Ендрю Літтл. За даними відкритих джерел, Мілешко придбав 49% акцій «Авіакомпанії Константа» 2018 року.

Нагадаємо, протягом 2019 року у Запорізькому аеропорті відбувалися масштабні роботи з відновлення аеродрому та злітної смуги. Загалом роботи  з відновлення злітної смуги оцінювали у 347 мільйонів гривень.

Читайте також: Фірми, пов’язані з керівництвом запорізького заводу, отримають 3 гектари на березі Дніпра