У Запоріжжі виконком замовляє публікацію оголошень за 174 тисячі гривень

Виконавчий комітет Запорізької міськради оголосив про закупівлю послуг з публікації офіційних документів у друкованих засобах масової інформації. Це коштуватиме 174 тисячі гривень.

Інформація оприлюднена у системі “Prozorro”.

Йдеться про публікацію у друкованих ЗМІ оголошень про вакантні посади у міськраді. Також публікацію рішень міської ради, розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету та інших оголошень – за необхідністю. Площа надрукованих публікацій має становити 19,3 тисячі квадратних сантиметрів протягом року. За це планують сплатити 174 тисячі гривень.

Серед вимог до учасників зазначається, що періодичність виходу друкованого видання має складати не менше ніж 2 рази на тиждень, а мінімальний наклад має бути не меншим 2000 примірників. Кінцевий строк подання пропозицій – 5 лютого. 

У січні 2020 року виконком міськради провів схожий тендер, тоді вартість закупівлі так само склала 174 тисячі гривень. Друк документів на цю суму замовили ТОВ “Редакція газети “Запорозька Січ”. Власницею газети наразі вказується Анастасія Богданова, яка також є директоркою фірми «Група Персона». Остання фірма належить Наталії Зайченко – колишній продюсерці та телеведучій запоріжсталівського телеканалу «ТВ-5» та ексрадниці мера міста Володимира Буряка.

Загалом протягом 2020 року ТОВ “Редакція газети “Запорозька Січ” отримала замовлень від міськради на 1,9 мільйона гривень

Читайте також: Мільйони на рекламу від запорізької мерії