У Запоріжжі починають судити посадовців обласної філармонії

До суду скерували обвинувальний акт щодо головного інженера КЗ «Запорізька обласна філармонія». Справа стосується розкрадання коштів на придбанні автобуса для перевезення творчих колективів.

Про це повідомляється на ресурсі Судової влади України. 

Мова йде про головного інженера філармонії Валерія Вініковського. Обвинувальний акт щодо нього скерували до суду 26 січня. 

 

За матеріалами слідства, керівництво філармонії 2019 року провело тендер за результатами якого заклад мав отримати автобус китайського виробництва Sunlong SLK та вартістю 7,4 мільйона гривень. Проте у результаті змови з постачальником до філармонії надійшов інший, значно дешевий автобус. Збитки оцінюють у 4 мільйона гривень.

Тендерну документацію підписував головний інженер закладу та голова тендерного комітету Валерій Вініковський. Минулого року йому повідомили про підозру. Наразі Вініковського обвинувачують за статтею про привласнення майна в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою (ч.5 ст. 191 КК). Йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. 

Нагадаємо, минулого року до суду також було скеровано обвинувальний акт щодо директора фірми-постачальника автобуса ТОВ “Техно-Агросервіс” Ігоря Шорохова. В обох випадках справу розглядає Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя. 

Читайте також: Запорізька міськрада віддає в оренду 5 гектарів аеродрому