У Запоріжжі на охорону мерії планують витратити майже 4 мільйони

Виконавчий комітет Запорізької міськради оголосив тендер на послуги охорони будівлі міськради, внутрішнього двору та ще однієї прилеглої будівлі. Це коштуватиме місту 3,8 мільйона гривень.

Інформація оприлюднена у системі “Prozorro”.

Виконком Запорізької міськради 29 січня оголосив тендер на послуги охорони будівлі Запорізької міської ради та її внутрішнього двору за адресою пр. Соборний, 206, а також будівлі по вул. Зелінського, 3. Згідно проєкту договору, переможець тендеру має забезпечити функціонування мінімум 3-х цілодобових постів охорони, попереджати розкрадання майна та підтримувати пропускний режим, втановлений міськрадою.

Охорону повинні забезпечувати з 1 березня до 31 грудня цього року, за це планують сплатити 3,8 мільйона гривень. На початку минулого року виконком міськради провів схожий тендер. Тоді оголошена вартість закупівлі склала 3,5 мільйона гривень, угоду на таку ж суму уклали з управлінням поліції охорони в Запорізькій області.

Зауважимо, протягом року в Запоріжжі склалася критична ситуація, пов’язана із недопуском громадськості до Запорізької міської ради. Зокрема, представникам запорізьких ЗМІ забороняють відвідувати засідання сесій міськради та постійних комісій. 27 січня, під час проведення чергової сесії, журналісти пікетували мерію та намагалися потрапити на засідання ради. Сталася сутичка журналістів із охороною та обранцем від партії Володимира Буряка “Єднання” Олександром Онищенком, який почав штовхати представницю ЗМІ (відео).

Понад 20 журналістів Запоріжжя звернулися з відкритим зверненням до органів центральної влади, де просять втрутитися в ситуацію, – повідомив 1 лютого “Інститут масової інформації”.

Читайте детально: ЗАПОРІЗЬКІ ЖУРНАЛІСТИ ЗАКЛИКАЮТЬ ВЛАДУ ВІДРЕАГУВАТИ НА СИСТЕМНЕ ПЕРЕШКОДЖАННЯ З БОКУ ПОСАДОВЦІВ МІСЬКРАДИ