Запорізькій депутат п’ять років не сплачував за комунальні послуги

Депутат Запорізької міськради від партії «Опозиційна платформа — за життя» Василь Полюсов з вересня 2015 року має заборгованість за послуги централізованого опалення та постачання гарячої води перед концерном «Міські теплові мережі». За кілька років сума заборгованості склала понад 40 тисяч гривень.

Про це йдеться в ухвалі Хортицького районного суда Запоріжжя.

Наприкінці 2019 року концерн «Міські теплові мережі» звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг (послуги центрального опалення та постачання гарячої води) до Василя Полюсова. У судових рішеннях йдеться про те, що за адресою квартири, яка належить депутату, з 2015 по 2018 рік утворилась заборгованість в розмірі 40,8 тисячі гривень. 2019 року вона продовжила зростати. На початку 2020 року у цій справі Василя Полюсова та його дружину офіційно викликали до суду.

10 березня 2020 року Хортицький районний суда Запоріжжя ухвалив рішення: стягнути солідарно з Василя Полюсова та його дружини на користь концерну «МТМ» вказану заборгованість. Також стягнув з боржників судові витрати концерну «МТМ» по сплаті судового збору в сумі 1921 грн. Втім, на ресурсі Судової влади України не вказано, що це рішення набрало законної сили, ймовірно воно оскаржується депутатом.

Згідно декларації за 2019 рік, Василь Полюсов з дружиною мав у власності крім житлового будинку три квартири — 51,29 кв.м., 68,66 кв.м. та на 154,05 кв.м. Позаторік депутат задекларував власний дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі 1,25 мільйона гривень та готівку – 400 тисяч гривень та 15 тисяч доларів.

Читайте також: Департамент запорізької міськради замовляє послуги водія за 200 тисяч гривень