У Запоріжжі відбувся замах на суддю, яка розглядає резонансну справу

На суддю Комунарського районного суду Запоріжжя, яка розглядає резонансну справу щодо злочинів членів банди, було здійснено тиск з боку обвинуваченого, а за кілька днів стався замах. 

Про це повідомляють у Комунарському районному суді Запоріжжя.

Наразі колегія суддів Комунарського районного суду під головуванням Марії Дмитрієвої розглядає кримінальне провадження за обвинуваченням трьох чоловіків у вчиненні низки злочинів: бандитизм, вимагання, розбійні напади, тощо. Під час чергового засідання один з обвинувачених заявив відвід судді з підстав того, що вона нібито раніше озвучила намір призначити йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Ухвалою суду відвід залишили без задоволення. А після судового засідання обвинувачений повідомив про те, що суддя пожалкує про своє рішення. У цей же день він був помічений на стоянці автівок суду, де оглядав автомобілі.

Увечері 28 січня суддя Марія Дмитрієва, керуючи автомобілем, рухалась по Вознесенівському узвозу (дамба проспекта Соборного). Несподівано перед її автівкою виїхав автомобіль «ВАЗ» та різко загальмував, що могло призвести до серйозного ДТП. Це зафіксував відеореєстратор. Тоді суддя уникнула аварії.

Проте через декілька хвилин відчула удар у задню частину свого автомобіля. Зупинившись, вона побачила, що зіткнення сталось із тим самим автомобілем «ВАЗ», водій якого до цього створював для неї загрозу на дорозі.

Після приїзду на місце ДТП працівники поліції встановили, що автомобілем «ВАЗ» керував обвинувачений у справі, який заявив відвід Марії Дмитрієвій (кримінальне провадження 336/2886/18).

Наразі його дії суддя розцінює як втручання у свою діяльність у зв’язку з розглядом кримінальної справи. Вона звернулась до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури із повідомленням про втручання у її діяльність.

Читайте також: У Запоріжжі сталася кривава аварія маршрутки, у якій постраждали понад десяти пасажирів