У Запоріжжі на ремонт квіткового павільйону витратять 1,67 мільйона гривень

Минулого року міськвиконком погодив надання КП “Запоріжринок” 1,5 мільйона гривень для відновлення квіткового павільйону. Після проведення комунальним підприємством двох тендерів, вартість виконання робіт зросла до 1,67 мільйона гривень.

Інформація опублікована у системі “Prozorro”.

Квітковий павільйон знаходиться за адресою пр. Металургів/вул. Сержанта Медведєва. Це поруч із закладом McDonald’s. У серпні минулого року виконком погодив надання комунальному підприємству «Запоріжринок» 1,5 мільйона гривень фінансової допомоги на ремонт цього павільйону.

У жовтні минулого року відбувся перший тендер, на якому КП замовило виконання робіт за 1,39 мільйона гривень.  Угоду уклали з ТОВ «Будівельна компанія «Гранд Буд», яке запропонувало найдорожчу ціну. Планувалось, що роботи з ремонту завершать до кінця 2020 року.

Втім, 3 лютого цього року КП «Запоріжринок» опублікувало у системі “Prozorro” повідомлення про намір укласти нову угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Гранд Буд» на додаткові будівельні роботи. Їх вартість складає 274,6 тисячі гривень. Пояснюється, що необхідність виконання додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проєкті, була виявлена в процесі виконання основного договору. Відтак, загальна вартість ремонту квіткового павільйону здорожчає до 1,67 мільйона гривень.

Підприємство «Будівельна компанія «Гранд Буд» було засноване на початку 2018 року, ним володіє Віталій Мокієнко. Він також є співзасновником ГО «Футбольний клуб «Запоріжжя» разом із Олегом Серовським, ексдепутатом міськради. 

Читайте також: Запоріжці просять посилити боротьбу зі стихійною торгівлею