Запорізька мерія збирається інформувати про стан екології за 192 тисячі гривень

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міськради укладає угоду з газетою “Запорозька Січ” на 192 тисячі гривень. За ці кошти створять 10 спецвипусків “Запоріжжя екологічне”. 

Відповідна інформація оприлюднена в системі “Prozorro”.

За умовами угоди, протягом березня-грудня 2021 року ТОВ “Редакція газети “Запорозька Січ” має створити 10 спецвипусків з чотирьох шпальт формату А3. Всі мають стосуватися екологічної тематики та виходити додатком до газети. Замовлення створене в рамках заходів з пропаганди охорони навколишнього природного середовища. Тираж спецвипусків має відповідати тиражу газети.

Газета «Запорозька Січ» раніше була комунальним підприємством Запорізької міської ради і перетворилася на приватну фірму 2018 року – згідно до закону про роздержавлення ЗМІ. Втім, в подальшому видання існувало лише завдяки замовленням мерії. 

Власницею газети наразі вказується Анастасія Богданова, яка також є директоркою фірми «Група Персона». Остання фірма належить Наталії Зайченко – колишній продюсерці та телеведучій запоріжсталівського телеканалу «ТВ-5» та ексрадниці мера міста Володимира Буряка.

Під час місцевих виборів 2020 року «Запорозьку Січ» роздавали у місті безкоштовно, газета розповідала про успіхи місцевої влади.

Читайте також: Люстрований Ярмощук домігся поновлення на роботі, щоб потім відмовитися від посади